Sportovní den - 2. stupeň

Azurově modré nebe a usmívající se sluníčko uvítaly v pátek 3.června žáky přicházející do školy sportovat a prožít pěkný den. Je už dlouholetou tradicí prolínání oslavy Dne dětí se sportovním dnem. ...foto z akce

Letošní sportování bylo spojeno s piknikem. Nebylo tedy překvapením, když ráno do školy přicházeli žáci nejen se sportovními batohy a potřebami, ale také s piknikovými koši, ledničkami apod. V 8.00 hod. slavnostními nástupy započala klání týmů v různých kolektivních sportech. Barvy triček odlišovaly hráčky i hráče kopané, florbalu, vybíjené či přehazované. Chvíle mezi zápasy sportovci trávili dalšími činnostmi, fanděním či tancem v hudebně, povídáním nebo ochutnáváním dobrot z piknikových košů a tašek. Nechyběla ani všemi milovaná malinovka věnovaná opět už tradičně firmou Pivo Skokan, bez níž si sportovní den ani nelze představit.
Závěr dne byl ve znamení vyhlašování vítězů jednotlivých disciplín. Více než kdy jindy platilo „Není důležité zvítězit,….“ s malou změnou „ ale užít si to!“ A pak se všichni vydali na cestu domů za pěkným víkendem.