Kalendář akcí

Žáci Rodiče Učitelé Ostatní

Ze školní fotogalerie

divadlo_4b_12

FRAUS - partnerská škola

Úspěchy žáků

Přehled úspěchů žáků na soutěžích ve šk.roce 2016/17 - GRATULUJEME :-))

Atletika - okr.finále - kat. nejmladší žactvo
1.místo - Henry Gaudes (2A), 2.místo - Alžběta Vránová (5B)
Archimediáda fyzikální soutěž - okr.kolo - kat. 7.roč.
3.místo - Pavel Žáček (7B), Anna Podpěrová (7A), Anna Švihelová (7A)
Pythagoriáda matematická soutěž - okr.kolo - kat. 5.+6.roč.
2.místo - Amélie Hajnová (5A), 2.místo - Arleta Bernklau + Martin Háva (oba 6A)
Matematická olympiáda - okr.kolo - kat. 6.roč.
1.místo - Marie Tobiášová (6A)
Biologická olympiáda - okr.kolo/kraj.kolo - kat. 6.+7.roč.
1.místo/3.místo - Anežka Čapková (7A), 3.místo - Juraj Štědrý (7A)
Olympiáda z českého jazyka - 2.místo - Kateřina Mašková (9B) - okr.kolo - kat.8.+9.roč.
Fyzikální olympiáda - 1.místo/2.místo - Michal Žáček (9B) - okr.kolo/kraj.kolo - kat.8.+9.roč.
Basketbal - 3. místo - kraj.finále - kat. st.žákyně
Sluková (8B), Jurčáková (9A), Kaánová (8A), Schwarzová (8B), Ebertová (8B), Paulová (9A), Fidrantová (9A)
Matematická olympiáda - okr.kolo - kat. 5.+9.roč.
1.místo - Michal Žáček (9B), 5.místo - Jakub Smetana (9A), 5.místo - Amélie Hajnová (5A)
Olympiáda z německého jazyka - okr.kolo - kat. IA+IIA
1.místo - Audrey Wangle (9A), 3.místo - Klára Charouzdová (8B), 3. místo - Anna Piešová (7A)
Florbal - 1.místo / 4.místo - okr.finále / kraj.finále - kat. st.žáků
Beránek (9A), Rubeš (9A), Zadák (9A), Jurman (8A), Živec (8B), Sluka J. (8A), Hruška (9B), Dvořák (9A), Příhoda (9B), Lečbych P. (9A), Lečbych L. (9B), Krocker (8A), Rychecký (9B), Foltýn (8A), Drha (9A), Sluka R. (8A)
Šachy - 3.místo - okresní přebor škol - kat.2.st.ZŠ+vícelet.gymn.
D.Schuster (6A), M.Háva (6A), A.Šinkmajer (7A), T.Slavík (7A)
Náboj Junior - 3.místo - mezinárodní mat.-fyz.soutěž - kat.ZŠ+vícelet.gymn.
P.Zadák (9A), J.Smetana (9A), M.Žáček (9B), M.Hruška (9B)
Plavání - 5x 1. místo + 2x 2. místo - okresní finále - kat. ml.+st.žáků
A.Kvašňák (6B), K.Hávová (8B), M.Dvořák (9A), K.Paulová (9A)

Podzimní poznávání rostlin - 2. místo - Anežka Čapková - okr. kolo - kat.7.roč.


Atletický čtyřboj - 2x1.místo/4.místo - okresní/krajské finále - kat.st.ž.
V.Rubeš (9A), J.Kohák (9B), V.Rychecký (9B), M.Krocker (8A), M.Živec (8B)
P.Jurčáková (9A), T.Vodseďálková (9A), N.Fidrantová (9A), Z.Brychtová (8A), V.Stejskalová (8B)

 

Facebook - školní profil Youtube - školní kanál RSS kanál - novinky

Kontakt

Základní škola Litoměřice
U Stadionu 4
41201 Litoměřice

 

tel. (škola): 416 574 920-1
tel. (ŠD): 416 574 926
fax: 416 574 943
reditel@ustadionu.cz
Datová schránka: my7dk7a

 

IČO: 46773401 příspěvková organizace
zřizovatel: Město Litoměřice


Odkaz na mapu

Žákovské konto - vstup

akce e-penezenka

ePeněženka

Pokud máte problémy s načítáním žákovského konta z ePeněženky – návod ZDE

Partnership

Naše škola spolupracuje s několika zahraničními školami.

partnerská škola Heinrich Nonbibra Schule 
partnerská škola Schule Alpnach 
partnerská škola Barchando

Vítejte ... Welcome ... Willkommen

  • Jsme základní školou nabízející výuku anglického a německého jazyka rodilým mluvčím již od 1.třídy
  • Žáci školy každoročně absolvují výměnné pobyty u našich partnerských škol
  • Žákům 6.tříd nabízíme rozšířenou výuku matematiky a přírodovědných předmětů
  • V mezinárodním průzkumu úrovně vzdělávání TIMSS jsme se mezi školami ČR umístili na 4.místě
  • Zapojujeme se do projektů financovaných z EU (Erasmus+, ...)
  • Vzděláváme i mimořádně nadané žáky ve spolupráci s PPP
  • Žákům s diagnostikovanými poruchami (dyslexie, dysgrafie, vady řeči ...) pomůže dyslekticko-ambulantní poradna a logopedická péče při naší škole
  • Žáci se mohou realizovat v široké nabídce zájmových útvarů

Kde nás najdete - mapa

Copyright © 2017 Základní škola U Stadionu 4 v Litoměřicíh. Všechna práva vyhrazena.