Kalendář akcí

Žáci Rodiče Učitelé Ostatní

Ze školní fotogalerie

Sportovní den

mesto ltm

MAP Ltm

FRAUS - partnerská škola

Úspěchy žáků

Přehled úspěchů žáků na soutěžích ve šk.roce 2023/24 - GRATULUJEME :-))

Robohry II. - robotická soutěž
2.místo - Počík L. (8B), Kloub Š, (8B), Vodička A. (8B), Königsmark D. (8B)
Štafetový pohár - atletika - okresní finále - kategorie 4.+.5. třídy
1. místo - Rousová, Holatová, Mareš, Vachulka, Řezníčková, Pilná, Pluhař, Mišák
1. místo - Kazda, Počík, Brůnová, Hejdová, Pleyer, T.Senecký, Závorková, Mišáková
Aerobik Master Class - okresní finále
starší žákyně (týmy) - 1. místoPluhařová (8B), Šterclová (7A), Nguyen (8B), Kubíčková (8A) 
starší žákyně (týmy) - 3. místo - všechny dívky 9.A+9.B
Pohár rozhlasu - atletické závody - okresní kolo - kategorie starší žáci
3. místo - Gaudes (9A), Kulíšek (9A), Kopička (9A), Kačur R. (9A), Řezáč (9B), Kočař (9B), Hajný (9B), Kačur K. (8A), Pok (8A), Černý (8B), Houdek (8B)
McDonald´s Cup - fotbalová soutěž - okrskové kolo - kategorie 4.-5.třída
1. místo - Tranta (4B), Rous (4B), Ouborný (4B), Pleyer (4B), Houdek (5B), Beškoski (5B), Podaný (5B), Dien (5B), Zeman (5B)
McDonald´s Cup - fotbalová soutěž - okrskové kolo - kategorie 1.-3.třída
1. místo - Gorenc (2A), Vereš (2B), Skokan (2B), Bolormaa (2B), Závorka (3B), Pluhař (3B), Vachulka (3B), Mišák (3B), Jakl (3B)
Archimediáda - okresní kolo 
kategorie 7.roč. - 3.místo - M. Kodet (7B), J. Veselý (7B), R. Kočařová (7B)
Fyzikální olympiáda - krajské kolo
kategorie E - 2.místo - Patrik Müller (9A)
Fyzikální olympiáda - okresní kolo
kategorie E - 1.místo - Radim Kačur (9A)
Přebor škol v basketbalu - okresní finále - chlapci 8+9
1.místo - Hasman (9A), Grubba (9A), Kopička (9A), Kulíšek (9A), Kočař (9B), Řezáč (9B), Bolom (8A), Pok (8A), Počík (8B)
Přebor škol v basketbalu - okresní finále - dívky 8+9
1.místo - Víšková (9A), Šantorová (9A), Kloubská (9A), Zemanová (A), Pleyerová (8A), Motejlová (8B), Baumruková (7A), Rubešová (7A), A.Little (7A)
Olympiáda v německém jazyku - okresní kolo
kategorie I.A (do 7.roč.) - 3.místo - K.Šafářová (6A)
kategorie II.A (8.a 9.roč.) - 1.místo - P.Müller (9A), 3.místo - M.Spisar (8A)
Matematická olympiáda - okresní kolo
kategorie Z5 - 2.místo - J.Beránek (5A), 4.místo - A.Šípková (4A)
kategorie Z9 - 2.místo - P.Müller (9A), 4.místo - R.Kačur (9A)

Ocenění od společnosti SCIO za Národní testování 9. roč. - podzim 2023
Radim Kačur - za nejlepší výsledek v Ústeckém kraji z českého jazyka
Radim Kačur - za nejlepší výsledek v Ústeckém kraji z ostatních studijních předpokladů
Radim Kačur - za druhý nejlepší výsledek v Ústeckém kraji z matematiky
Marie Švihelová - za třetí nejlepší výsledek v Ústeckém kraji z ostatních studijních předpokladů
Logická olympiáda - krajské kolo
1.místo - J.Beránek (5A)
4.místo - Alžběta Šípková (4A)
Florbal ČEPS cup - okresní kolo
3.místo - Ouborný (4B), Pluhař (3B), Skokan (5B), Houdek (5B), Mišák (3B), M.Novák (3B), Jakl (3B), Pleyer (4B), Roth (3B), Atamaniuk (3A)
Přebor škol ve florbalu - okresní kolo - dívky 8+9
1. místo - Rubešová (7A), Slahučková (7A), Little (7A), Baumruková (7A), Landová (7B), Ornetová (7A), Kašperková (7B), Kočařová (7B), Šterclová (6A), Fikslová (6B), Karnetová (6B), Lišková (6B), Uličná (6B), Bukovská (6A), Gáborová (6B), Trojáčková (6A)  - okresní kolo - kat. st.D
Přespolní běh (Ploskovice)
1. místo - Závorková (5B), Hejdová (4A), Bursová (5A), Brůnová (4A), G.Gorenc (4A) - okresní kolo - kat. st.d.D
3. místo - Mareš (6A), Kožnar (6B), Pilný (7A), Havelka (6A), A.Kudera (7B) - okresní kolo - kat. ml.ž.CH 
3. místo - Kazda (5B), L.Senecký (5A), Lipš (4A), Rous (4B), Pleyer (4B) - okresní kolo - kat. st.d.CH

 

Přehled úspěchů žáků na soutěžích ve šk.roce 2022/23 - GRATULUJEME :-))

Pohár rozhlasu - atletické závody - krajské kolo
1. místo - Bradáč (9C), R.Kačur (8A), Kočař (8B), Krumbholc A. (9B), Kulíšek (8A), Müller J. (9C), Řehák (8B), Soukup (9A), Vávra (9C), Pucek (9C)
Atletický víceboj - okresní finále - kat.1.st.
2.místo - Pleyer (3B)
3.místo - Brůnová (3A)
3.místo - Mišáková (4A)
Mladý záchranář - 10.ročník okresní soutěže
2.místo - Hajný (8B), Kmochová (8B), Kočař (8B), Švihelová (8A)
Robohry II. - robotická soutěž
2.místo - Krumbholc A. (9B), Müller (8A), Krumbholc J. (9B), Liška (9B)
Pohár rozhlasu - atletické závody - okresní kolo
1. místo - Bradáč (9C), R.Kačur (8A), Kočař (8B), Krumbholc A. (9B), Kulíšek (8A), Müller J. (9C), Řehák (8B), Soukup (9A), Vávra (9C)
3. místo - Spisar M. (7A), Spisar T. (6A), Kňourek (7A), Pok (7A), Hataš (7B), Vysoký (7B), Houdek (7B), Hrbáček (7B), Kudera (6B)

Přebor škol v basketbalu - Krajské finále - dívky 8+9
1.místo - Novotná (9A), Štíbrová (9B), Husárová (9A), Lišková (9A), Šantorová (8A), Víšková (8A), Zemanová (7A), Pleyerová (7A), Horáková (6B), Kloubská (8A), Šterclová (6A), Slahučková (6A), A.Little (6A)
Přebor škol v basketbalu - krajské finále - chlapci 8+9
1.místo - Vojík (9B), Koval (9B), Grubba (8A), Skokan (9B), Kalous (9B), Krumbholc A. (9B), Holý (9B)
Vytvarná soutěž Příběh candáta Zoubka (SčVK)
1.místo - kolektiv žáků 3.A (5.odd.ŠD)
Fyzikální olympiáda - krajské kolo
kategorie E - 3.místo - Filip Meško (9C)
Archimediáda - okresní kolo
3.místo - Laura Veleková (7B), Lukáš Počík (7B), Lukáš Bouček (7A)
Matematická olympiáda - okresní kolo
1.místo - Laura Veleková (7B) a Adam Richter (7B)
3.místo - Patrik Müller (8A)
Aerobik Master Class - okresní finále
mladší žákyně (týmy) - 1.místo - Katka Pluhařová, Lenka Nguen, Tereza Kubíčková,Danča Šterclová, Tereza Šindelářová, Sandra Kučerová
starší žákyně (týmy) - 2.místo - Adéla Bursová, Micheel Gantulga, Stella Günterová, Natálie Štíbrová
starší žákyně (týmy) - 3.místo - všechny dívky 8.A+8.B
starší žákyně (jednotlivci) - 3.místo - Micheel Gantulga (9B)
Biologická olympiáda - okresní kolo
3.místo - Ema Havelková (7B)
Fyzikální olympiáda - okresní kolo
kategorie E - 1.místo - Filip Meško (9C), 2.místo - Štěpán Musil (9C), 3.místo - Arnošt Krumbholc (9B)
kategorie F - 1.místo - Radim Kačur (8A), 2.místo - Jakub Řehák (8B), 3.místo - Patril Müller (8A)
Přebor škol v basketbalu - okresní finále - chlapci 8+9
1.místo - Vojík (9B), Koval (9B), Grubba (8A), Hasman (8A), Kalous (9B), Krumbholc A. (9B), Holý (9B), Kočař (8B), Husák (8A)
Přebor škol v basketbalu - okresní finále - dívky 8+9
1.místo - Novotná (9A), Štíbrová (9B), Husárová (9A), Šantorová (8A), Víšková (8A), Gaudesová (8A), Hrbáčková (9C), Trojáčková (9C), Kloubská (8A)
Přebor škol v basketbalu - okresní finále - dívky 6+7
1.místo - Baumruková (6A), Zemanová (7A), Šterclová (6A), Slahučková (6A), Pleyerová (7A), Hornerová (5B)
Olympiáda v německém jazyku - okresní kolo
3.místo - Barbora Svobodová (9C)
Zeměpisná olympiáda - okresní kolo
3.místo - Kryštof Kačur (7A)

Matematická olympiáda - okresní kolo
1.místo - Vítek Lacina (5B)
1.místo - Filip Meško (9C) + 2.místo - Arnošt Krumbholc (9B)

Přebor škol ve florbalu - okresní kolo - dívky 8+9
3.místo - Hrbáčková (9C), Gregorová (9C), Lukschová (9A), Mešková (9C), Mazánková (9C), Novotná (9A), Koutná (9C), Sergienko (9C), Svobodová B. (9C), Zůnová (9C), Trojáčková (9C)
Přebor škol ve florbalu - okresní kolo - dívky 6+7
2.místo - Burešová (7A), Havelková (7B), Hieke (7B), Kloubová (7A), Lečbychová (7B), Motejlová (7B), Pleyerová (7A), Pluhařová (7B), Turke (7A), Valentová (7B), Zemanová (7A), Kašperková (6B), Slahučková (6A), Rubešová (6A)
Přebor škol ve florbalu - okresní kolo - chlapci 8+9
1.místo - Krumbholc A. (9B), Horák (9A), Michálek (9B), Holý (9B), Kloub (9A), Schmidt (9A), Kalous (9B), Husák (8A), Holčák (9C), Fink (9A), Gaudes (8A), Pilát (8A)
Přebor škol ve florbalu - okresní finále - chlapci 6+7
2.místo - Kňourek (7A), Kostner 7B), Pilný (6A), Slahučka (6A), Pok (7A), Spisar (7A), Houdek (7B), Hrbáček (7B), Vysoký (7B)
Pythagoriáda - matematická soutěž - okresní kolo
3.místo - Richter (7B)
3.místo - Kačur R. (8A) + 4.místo - Kulíšek (8A)
4.místo - Meško (9C)
 

Přehled úspěchů žáků na soutěžích ve šk.roce 2021/22 - GRATULUJEME :-))

Pohár rozhlasu - atletické závody - krajské kolo
1. místo - D.Kačur (9A), Soukup (9A), Bradáč (8C), Dětinský (9A), Beškoski (9A), S.Wangle (9A), B.Bolom (9A), Khishigduuren (9B), Černý (9C), Tyl (9C)

Pohár rozhlasu - atletické závody - okresní kolo
1. místo - D.Kačur (9A), Soukup (9A), Bradáč (8C), Dětinský (9A), Beškoski (9A), S.Wangle (9A), B.Bolom (9A), Khishigduuren (9B), Černý (9C), Tyl (9C)
3. místo - Gaudes (7A), Kopička (7A), Vyzisk (6B), R.Kačur (7A), Řehák (7B), M.Spisar (6A), Kočař (7B), Kulíšek (7A), Pok (6A), Hrbáček (6B)

Archimediáda - okresní kolo
1. místo - R.Kačur (7A), M.Švihelová (7A), P.Hasman (7A)

Přebor škol v basketbalu - okresní finále - chlapci 8+9
1. místo - P.Hasman (7A), V.Grubba (7A), A.Vojík (8B), F.Koval (8B), S.Wangle (9A), B.Bolom (9A), O.Husák (9B), M.Khishigduuren (9B), T.Battulga (9B), L.Vandrovec (9C)

Biologická olympiáda - okresní kolo
3. místo - Tereza Kodetová (7A)

Svět pod hladinou - výtvarná soutěž
1. místo - Anna Motejlová (6B), 3. místo - Martin Polťák (9B)

Fyzikální olympiáda - krajské kolo
2. místo - Dan Kačur (9A)

Zeměpisná olympiáda - okresní kolo
2. místo - Lukáš Počík (6A), 2. místo - Patrik Müller (7A)
Matematická olympiáda - krajské kolo
3. místo - Martin Polťák (9B), 9. místo - Dan Kačur (9A)

Matematická olympiáda - okresní kolo
1. místo - Dan Kačur (9A), 2. místo - Martin Polťák (9B), 3. místo - Anežka Gabčanová (9B)

Fyzikální olympiáda - okresní kolo
1. místo - Dan Kačur (9A), 1. místo - Arnošt Krumbholc (8B), 3. místo - Filip Meško (8C)

Dějepisná olympiáda - okresní kolo
4. místo - Samuel Wangle (9A), 5. místo - Filip Koval (8B)

Pythagoriáda (matematická soutěž) - okresní kolo
1. místo - Adam Richter (6B), 3. místo - Štěpán Musil (8C), 4. místo - Martin Polťák (9B)
Přespolní běh (Nové Město na Moravě - Vysočina aréna)
3. místoD.Kačur (9A), Bradáč (8C), Dětinský (9A), Soukup (8A), Řehák (9C), O.Husák (9B) - MČR - kat. st.ž.
1. místo - D.Kačur (9A) - Mistr ČR v jednotlivcích - kat. st.ž.
Přespolní běh (Ploskovice)
1. místo - D.Kačur (9A), Bradáč (8C), Dětinský (9A), Soukup (8A), Řehák (9C) - okresní kolo - kat. st.ž.
3. místo - R.Kačur (7A), Gaudes (7A), Vyzisk (6B), S.Houdek (6B), Hrbáček (6B) - okresní kolo - kat. ml.ž. 

Facebook - školní profil Youtube - školní kanál RSS kanál - novinky

Kontakt

Základní škola Litoměřice
U Stadionu 4
41201 Litoměřice

 

tel. (škola): 416 574 920-1
tel. (ŠD): 416 574 926
fax: 416 574 943
reditel@ustadionu.cz
Datová schránka: my7dk7a

 

IČO: 46773401 příspěvková organizace
zřizovatel: Město Litoměřice


Odkaz na mapu

Žákovské konto - vstup

akce e-penezenka

ePeněženka

Pokud máte problémy s načítáním žákovského konta z ePeněženky – návod ZDE

Partnership

Naše škola spolupracuje s několika zahraničními školami.

partnerská škola Heinrich Nonbibra Schule 
partnerská škola Schule Alpnach 
partnerská škola Barchando

Vítejte ... Welcome ... Willkommen

  • Jsme základní školou nabízející výuku anglického a německého jazyka rodilým mluvčím již od 1.třídy
  • Žáci školy každoročně absolvují výměnné pobyty u našich partnerských škol
  • Žákům 6.tříd nabízíme rozšířenou výuku matematiky a přírodovědných předmětů
  • V mezinárodním průzkumu úrovně vzdělávání TIMSS jsme se mezi školami ČR umístili na 4.místě
  • Zapojujeme se do projektů financovaných z EU (Erasmus+, ...)
  • Vzděláváme i mimořádně nadané žáky ve spolupráci s PPP
  • Žákům s diagnostikovanými poruchami (dyslexie, dysgrafie, vady řeči ...) pomůže dyslekticko-ambulantní poradna a logopedická péče při naší škole
  • Žáci se mohou realizovat v široké nabídce zájmových útvarů

Kde nás najdete - mapa

Copyright © 2024 Základní škola U Stadionu 4 v Litoměřicíh. Všechna práva vyhrazena.